š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Fochabers Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Fochabers |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Fochabers Premium Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fochabers |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |























