






Feizy Foster Transitional Medallion - Gray/Blue/Green Area Rug - Clearance
| Collection: | Foster |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Traditional,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Foster |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Green |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Traditional,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |























