






Feizy Foster Transitional Oriental - Green/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Foster |
|---|---|
| Colors: | Green, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Foster |
|---|---|
| Colors: | Green, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.14" |























