š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Four Hands Grid Jute Rug - Natural Grid Jute
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Natural Grid Jute |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Natural Fibers |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $664.65
Original: $1,899.00
-65%Four Hands Grid Jute Rug - Natural Grid Juteā
$1,899.00
$664.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Natural Grid Jute |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Natural Fibers |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |























