š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Four Hands Hingol Hand Knotted Wool Rug - Hingol
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Hingol |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $979.65
Original: $2,799.00
-65%Four Hands Hingol Hand Knotted Wool Rug - Hingolā
$2,799.00
$979.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Hingol |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool / 20% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























