š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Four Hands Nala Rug - Nala Natural Bark
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Power Loomed |
| Material: | 70% Polyester / 30% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $125.65
Original: $359.00
-65%Four Hands Nala Rug - Nala Natural Barkā
$359.00
$125.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Power Loomed |
| Material: | 70% Polyester / 30% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |























