š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Francestown Area Carpet - Clearance
| Collection: | Francestown |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Burnt Orange, Fuchsia, Yellow, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Francestown Area Carpet - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Francestown |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Burnt Orange, Fuchsia, Yellow, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























