š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Frederica Area Rug - Clearance
| Collection: | Frederica |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Rust, Sky Blue, Lime Green, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Frederica Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frederica |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Rust, Sky Blue, Lime Green, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























