š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Gambalidio Area Rug - Clearance
| Collection: | Gambalidio |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $49.00
Gambalidio Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gambalidio |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |























