š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Gavivi Kids Area Rug
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This rug adds a refined, inviting layer to your space. |
|---|---|
| Brand: | Hauteloom |
| Collection: | Gavivi |
| Colors: | Off White, Light Gray, Charcoal, Purple, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: %100 Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $157.00
Gavivi Kids Area Rugā
$157.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This rug adds a refined, inviting layer to your space. |
|---|---|
| Brand: | Hauteloom |
| Collection: | Gavivi |
| Colors: | Off White, Light Gray, Charcoal, Purple, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: %100 Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























