š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Gawel Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Gawel |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 54% Wool, 46% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Gawel Gray Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gawel |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 54% Wool, 46% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























