š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Genero Tagaty Traditional Machine Woven Area Rug
| Collection: | Genaro |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Ivory, Chestnut, Slate Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Genero Tagaty Traditional Machine Woven Area Rugā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Genaro |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Ivory, Chestnut, Slate Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























