š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Ghada Area Rug - Clearance
| Collection: | Ghada |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Taupe, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Ghada Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ghada |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Taupe, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
| Fringe Length: | 1" |























