š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Gidja Beige Plush Area Rug - Clearance
| Collection: | Gidja |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Gidja Beige Plush Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gidja |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























