🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Glengarry Thick Luxe Boutique Rug
| Collection: | Glengarry |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $89.00
Glengarry Thick Luxe Boutique Rug—
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glengarry |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Gray, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |























