š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Golda Area Rug - Clearance
| Collection: | Golda |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Medium Brown, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $99.00
Golda Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Golda |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Teal, Medium Brown, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |

















