š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Jola Area Rug - Clearance
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Medium Gray, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Jola Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Medium Gray, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |

















