š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Muni Area Rug - Clearance
| Collection: | Muni |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Muni Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Muni |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |

















