







Feizy Grafton Transitional Floral & Botanical - Blue/Gray/Yellow Area Rug
| Collection: | Grafton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Yellow |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Craftsman,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $379.00
-65%$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Grafton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Yellow |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Craftsman,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























