







Feizy Grafton Transitional Floral & Botanical - Ivory/Orange/Gray Area Rug
| Collection: | Grafton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Orange, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Craftsman |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $259.00
-65%$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Grafton |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Orange, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Craftsman |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























