🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Feizy Gramercy Modern Geometric - Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Gramercy |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $459.00
Feizy Gramercy Modern Geometric - Ivory Area Rug - Clearance—
$459.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gramercy |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























