š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Green Nisa Tumble Dry Washable Rug
| Collection: | Nisa |
|---|---|
| Colors: | Brick Red, Navy, Pale Blue, Orange, Tan, Sage, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Green Nisa Tumble Dry Washable Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nisa |
|---|---|
| Colors: | Brick Red, Navy, Pale Blue, Orange, Tan, Sage, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























