š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Joelle Beige Grid Wool Rug
| Collection: | Walnut |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Joelle Beige Grid Wool Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Walnut |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Charcoal, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 3" |























