š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Gulnur Natural Jute&Wool Trellis Rug - Clearance
| Collection: | Gulnur |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 8.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Gulnur Natural Jute&Wool Trellis Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gulnur |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 8.5" |























