🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




















Gyundyukoru Area Rug - Clearance
| Collection: | Gyundyukoru |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Gyundyukoru Area Rug - Clearance—
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gyundyukoru |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |























