š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Hajar Area Rug - Clearance
| Collection: | Hajar |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Charcoal, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Hajar Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hajar |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Charcoal, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























