š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Halia Thick Luxe Boutique Rug
| Collection: | Halia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Halia Thick Luxe Boutique Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Halia |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |























