š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Halina Area Rug
| Collection: | Halina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Halina Area Rugā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Halina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























