





Feizy Hamden Modern Stripes - Ivory/Brown Area Rug - Clearance
| Collection: | Hamden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hamden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary,Scandinavian,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |























