š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Hanh Area Rug - Clearance
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Recycled Material using hand woven construction available in Iris, Cinnamon with transitional, bohemian style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Hanh |
| Colors: | Beige, Tan, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Hanh Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Recycled Material using hand woven construction available in Iris, Cinnamon with transitional, bohemian style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Hanh |
| Colors: | Beige, Tan, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























