

Feizy Harlington Modern Solid - Gray/Silver Area Rug - Clearance
| Collection: | Harlington |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 3.34" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Vietnam |
| Thickness: | 3.34" |
Original: $799.00
-65%$799.00
$279.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Harlington |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 3.34" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Vietnam |
| Thickness: | 3.34" |























