š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

























Livabliss Harput HAP-1024 Area Rug
| Collection: | Harput |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Livabliss Harput HAP-1024 Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Harput |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























