š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Havard Light Gray Area Rug
| Collection: | Havard |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray, Dark Brown, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Havard Light Gray Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Havard |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray, Dark Brown, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























