š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Navero Dark Blue Subtle Wavy Abstract Modern Minimalist Polyester Machine Woven Area Rug - Clearance
| Collection: | Heavenly |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $49.00
Navero Dark Blue Subtle Wavy Abstract Modern Minimalist Polyester Machine Woven Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heavenly |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























