š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Heppner Area Rug - Clearance
| Collection: | Heppner |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Light Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Cotton, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $49.00
Heppner Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heppner |
|---|---|
| Colors: | Fuchsia, Light Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Cotton, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























