š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Heswall Area Carpet - Clearance
| Collection: | Heswall |
|---|---|
| Colors: | Camel, Off White, Light Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Heswall Area Carpet - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heswall |
|---|---|
| Colors: | Camel, Off White, Light Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























