š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hidemi Area Rug
| Collection: | Hidemi |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Hidemi Area Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hidemi |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























