š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hien Area Rug - Clearance
| Collection: | Hien |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Camel, Caramel, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $89.00
Hien Area Rug - Clearanceā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hien |
|---|---|
| Colors: | Light Beige, Camel, Caramel, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























