š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Himaao Area Rug - Clearance
| Collection: | Himaao |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burnt Orange, Cream, Light Gray, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $69.00
Himaao Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Himaao |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burnt Orange, Cream, Light Gray, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























