š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Hodor Area Rug - Clearance
| Collection: | Hodor |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Hodor Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hodor |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |























