š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Hollym Premium Rug - Clearance
| Collection: | Hollym |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Hollym Premium Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hollym |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























