š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Hollywell Luxe Rug
| Collection: | Hollywell |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Beige, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Hollywell Luxe Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hollywell |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Beige, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























