š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Homerville Area Rug - Clearance
| Collection: | Homerville |
|---|---|
| Colors: | Black, Rust, Tan, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Homerville Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Homerville |
|---|---|
| Colors: | Black, Rust, Tan, Navy, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























