š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Horsmonden Area Rug - Clearance
| Collection: | Horsmonden |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Horsmonden Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Horsmonden |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























