š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Humbird Area Rug - Clearance
| Collection: | Humbird |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Humbird Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Humbird |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 3" |























