š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Ibarra Textured Ivory High/Low Pile Rug with Tassels
| Collection: | Ibarra |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $129.00
Ibarra Textured Ivory High/Low Pile Rug with Tasselsā
$129.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ibarra |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |























