š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Ildri Area Rug - Clearance
| Collection: | Ildri |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Beige, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Ildri Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ildri |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Beige, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























