







Feizy Indochine Modern Solid - Purple/Pink Area Rug
| Collection: | Indochine |
|---|---|
| Colors: | Purple, Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.57" |
Original: $299.00
-65%$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Indochine |
|---|---|
| Colors: | Purple, Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.57" |























