đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Inspire Me! Home Décor Joli Beige White Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $88.55
Original: $253.00
-65%Inspire Me! Home Décor Joli Beige White Contemporary Indoor Area Rug - Clearance—
$253.00
$88.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























