š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Intermezzo Handmade Elle Decor x LIVABLISS INE-1000 Area Rug
| Colors: | Black, Ivory, Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 83% NZ Wool, 17% Tencel |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $84.00
Original: $240.00
-65%Intermezzo Handmade Elle Decor x LIVABLISS INE-1000 Area Rugā
$240.00
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black, Ivory, Light Brown |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 83% NZ Wool, 17% Tencel |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























